Gradski štab za vanredne situacije grada Smedereva, na svojoj 129. telefonskoj sednici, održanoj 21. marta 2020. godine, doneo je naredbu o zabrani okupljanja više od 5 ljudi kako bi se sprečilo širenje virusa COVID-19, uz poštovanje mera zaštite i preporuka Vlade Republike Srbije.
Related posts
-
ДИРЕКТОР КАНЦЕЛАРИЈЕ ЗА КОСОВО И МЕТОХИЈУ ПОСЕТИО СМЕДЕРЕВО
Директор Канцеларије за Косово и Метохију, Петар Петковић, заједно са градоначелницом Смедерева, Јасмином Војиновић обишао је... -
РАДОВИ НА УНАПРЕЂЕЊУ СИСТЕМА ЗАШТИТЕ ОД ПОПЛАВА
Градоначелница Смедерева, Јасмина Војиновић, са сарадницима, обишла је данас више локација на којима се изводе радови у... -
ГОДИШЊИЦА СМЕДЕРЕВСКЕ ХИРОШИМЕ
У Смедереву је данас обележена 85. годишњица Петојунске трагедије, једног од најтежих догађаја у историји града,...